Green Belt Relay

Stage 1 (Hampton Court to Staines, 12.7 miles)

1st. Matt Kitching (1:14:51)

37th. Victor Tsui (1:44:35)


Stage 2 (Staines to Boveney, 9.42 miles)

29th. Hannah Sibona (1:14:27)

41st. Charles Tatham (1:21:17)


Stage 3 (Boveney to Little Marlow, 11.2 miles)

39th. Martin Sigsworth (1:32:44)

48th. Charlie Morris (1:41:43)


Stage 4 (Little Marlow to Great Kingshill, 11.5 miles)

21st. Johan Ekblom (1:33:00)

30th. Ayo Da (1:40:17)


Stage 5 (Great Kingshill to Chipperfield, 13.5 miles)

23rd. Jasper Llewellyn (1:42:10)

46th. Tim Lewin (2:06:29)


Stage 6 (Chipperfield to St Albans, 8.5 miles)

5th. Alex Johnston (56:33)

22nd. Melanie McGovern (1:06:44)


Stage 7 (St Albans to Letty Green, 11.6 miles)

16th. Stu Woolmer (1:18:58)

39th. Emma Jones (1:33:57)


Stage 8 (Letty Green to Dobb's Weir, 10.7 miles)

25th. Richard Byrne (1:20:26)

31st. Amelia Carman (1:23:36)


Stage 9 (Dobb's Weir to High Beach, 10.2 miles)

4th. Edwin Mooney (1:03:27)

40th. Sean Lightbown (1:25:00)


Stage 10 (High Beach to Toot Hill, 9 miles)

10th. Matthew Peffers, (1:06:06)

32nd. James Walerych (1:19:11)


Stage 11 (Toot Hill to Blackmore, 7.5 miles)

4th. Sam Sutherland (48.08)

31st. Alban Millas (1:04:06)


Stage 12 (Blackmore to Thorndon Park, 10.75 miles)

13th. Matthew Peffers (1:16:55)

20th. Johan Ekblom (1:23:04)


Stage 13 (Thorndon Park to Cranham, 6.6 miles)

30th. Hannah Sibona (51:59)

32nd. Melanie McGovern (52:24)


Stage 14 (Cranham to Davy Down, 8.2 miles)

29th. Jasper Llewellyn (1:04:22)

47th. Charlie Morris (1:15:18)


Stage 15 (Stone Lodge to Lullingstone, 9.4 miles)

2nd. Matt Kitching (58:08)

31st. Victor Tsui (1:18:13)


Stage 16 (Lullingstone to Tatsfield, 13.1 miles)

8th. Sam Sutherland (1:36:13)

44th. Tim Lewin (2:07:38)


Stage 17 (Tatsfield to Merstham, 10.5 miles)

N/A


Stage 18 (Merstham to Burford Bridge, 9.4 miles)

16th. Stu Woolmer (1:18:53)

48th. Emma Jones (1:34:50)


Stage 19 (Burford Bridge to West Hanger, 8.4 miles)

6th. Edwin Mooney (55:58)

44th. Charles Tatham (1:17:37)


Stage 20 (West Hanger to Ripley, 6 miles)

8th. Jasper Llewellyn (38:30)

19th. Sean Lightbown (44:27)


Stage 21 (Ripley to Walton Bridge, 8.4 miles)

28th. Amelia Carman (1:07:31)

30th. James Walerych (1:09:15)


Stage 22 (Walton Bridge to Hawker Centre, 9.15 miles)

34th. Martin Sigsworth (1:13:11)

41st. Alban Millas (1:18:35)

Full results can be found here.


OVERALL RESULTS

11th. Queen's Park Harriers 1 (1:02:58:05)

44th. Queen's Park Harriers 2 (1:07:12:49)

Contact us: